Balkan United Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

◄| Kako RP hapsiti |►(KO NEZNA KICK!)

2 posters

Go down

◄| Kako RP hapsiti |►(KO NEZNA KICK!) Empty ◄| Kako RP hapsiti |►(KO NEZNA KICK!)

Postaj  --Maxx-- pet vel 25, 2011 4:22 am

Ovako posto neki neznaju RP ili nisu sigurni da znaju RP hapsiti.kontrole raditi ITD.... Sacu vam objasniti kako cete to uciniti na RP nacin!!!
Pa da krenemo sa RP-om

Potrebno je da znate RP hapisiti i Kontrolu radit:

U ovom djelu cuvam objasniti kako cete RP kontrolu uraditi ako je gradanin dobar!!

1.Uzmete Duty ((/Duty)) Uzecete opremu u oruzarnici ((oprema)),krenuti cete u auto ili motor....
2.Kada vidite nekog gradana zaustavicete ga naravno kojeg vi mislite da nije dobar!!
3.Prvo cete rec: ((/m)) Stanite sa strane ovo je LSPD kontrola molimo stanite sa strane!
4.Kada gradanin stane izaci cete iz auta i krenut prema autu!
5.Recete''Dobar Dan ((Vece)) Ja sam LSPD Kenan Sepic!
6.((/me)) Pokazuje svoju LSPD znacku.
7.Ovo je kontrola molimo vase Ime i Prezime
8.Kada kaze Ime i Prezime
9.Napisacete ((/me)) Pokusava izvaditi skener i uspijeva pokusava uzet prst od gradanina da skenira i uspijeva
10.Kada videte da je Ime i Prezime uredu
11.Recete ''Molim vase dozvole!''
12.Kada vam da dozvole vicete imal za vozilo ako ima recete
13.Oke Hvala Gospon Dali vas mogu pretresti!?
14.Uzecete ((/me)) Pokusava izvaditi iz Dzepa nalog potpisan od Sefa Policije te uspijeva
15.Kada kaze moze uzecete ga ((/frisk ID))
16.Kada vidite da je prazan recete ''Hvala gospodine/gospodo na suradnji mozete ici!
17. I onda naravno udete u auto i krenete dalje u kontrolu!

ovom 2 djelu cu vam pokazati kako cete uraditi kontrolu kada se gradanin odupire ili ima nesto nezakonito!!
1.Kada uzmete ((Duty)),((oprema)) i sjednete u auto za kontrolu
2.Docete do gradanina koji je u autu i rec ''((/m)) Stanite sa strane ovo je LSPD kontrola molimo stanite sa strane!''
3.Kada gradanin stane izacicete i rec ''Dobar Dan ja sam LSPD Kenan Sepic
4.Molim vase ime i prezime radi kontrole
5.Kada gospodin/gospoda da ime i prezime uradicete sljedece!
6.Napisacete ((/me)) Pokusava izvaditi skener i uspijeva pokusava uzet prst od gradanina da skenira i uspijeva
7.Kada vidite da je tacno ime i prezime recete
8.Oke gospodine/gospodo moguli vas pregledati!?
9. i Onda cete ''Uzecete ((/me)) Pokusava izvaditi iz Dzepa nalog potpisan od Sefa Policije te uspijeva''
10.Kada ga ((/frisk))i vidite da ima nedozvoljenja sretsva istog trena cete ((/ta)) te nakon 8 Sekundi cete ((/cuff)
11.Ucete u auto vase policisko i napisacete ((/pu ID i Broj mjesta 1-4)) ((Stavljajte na 4))
12.Nakon toga cete dati ((/su)) Ilegalna sretsva ((Otisak)) 1-2 puta zavisi sta ima
13 Ako ste R2+ uzecete mu ((/take droga/materijali ID ))
14Kada ste uzeli napisacete za uhicenje njega tj ((/arrest ID cijenja uhicenja,sekundi/minuta sa jamcevino 0-NE 1-Da)) Kada ga arrestate krecete dalje u potrazi za ostalima!!!

KO IDE/TA U PUCNJAVI KICK!
--Maxx--
--Maxx--
Admin

Broj postova : 85
Join date : 21.02.2011
Age : 27
Lokacija : Balkan United

https://balkan-united-rp.forum.st/

[Vrh] Go down

◄| Kako RP hapsiti |►(KO NEZNA KICK!) Empty Re: ◄| Kako RP hapsiti |►(KO NEZNA KICK!)

Postaj  XeRRoX pet vel 25, 2011 8:49 am

Reci svojim da kad im kaže FBI i on je u civilnom autu offduty mora stati rutinsta kontrola ali od LSPD to niko ne postuje xD

XeRRoX

Broj postova : 14
Join date : 23.02.2011

[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.