Balkan United Roleplay
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

'''----LaCosaNostra Biografija----'''

Go down

'''----LaCosaNostra Biografija----'''  Empty '''----LaCosaNostra Biografija----'''

Postaj  --Maxx-- čet vel 24, 2011 4:24 am

Mafija (poznata i kao Cosa Nostra) je clan kriminalnog sindikat koji je nastao sredinom 19. stoljeća na Siciliji.
Sve je pocelo 1876 godine.Tada je Max(ja) bio clan ulicne bande Grove.Medjutim jedne noci su dosli neki ljudi u crvenim kolima,i poceli pucat na nasu bandu.U kolima sam vidjeo mojeg druga iz djetinstva Blladea,koji me je tada pogodio u rame i u stomak.Samo sam ostao da lezim.

Sutra dan:Kada sam se probudio,pogledao pored sebe,vidjeo sam da sam u kuci nase bande.Preziveo sam ja i moj brat Proxxy.Zato jer smo imali malo clanova u nasoj bandi odlucili smo promijenit se-uzeti stvari baciti staru zelenu robu i otic na jedno brdo gdje je bila stara napustena kuca.Ostalo nam je malo droge,nju smo prodavali da bi kupili kruh.Medjutim nije moglo vise tako ici.Nestalo nam je droge,a u grad nismo smjeli dugo ostajati jer crnu ljudi sa crvenim autima takozvane Yakuze bi nas odma ubile.
Nakom 6 mjeseci:Nakom 6 mjeseci,ja i Proxxy smo idalje sjedeli na tom brdu,u toj staroj vili.Medjutim jednog dana dolaze Bllade i sef Yakuza.Ponudili su nam da se pridruzimo njima.Mi smo to prihvatili,ali imali smo plan opljackati ih i pobjeci.]
Nakon provedene 1 godine u Yakuzi:Jednog dana 1879 godine,sef Yakuza je sjedeo sam u svojoj kancelariji.Imao je sef a u njemu 9 miliona $.Dosao je bio dan za nas plan.Otisli smo mu u kancelariji i ubili ga.Uzeli pare i pobjegli.Na prvi let za drzavu Vice City smo ja i Proxxy otisli.
Za 5 godina:1884 godine ja i Proxy se vracamo u drzavu San Andreas.Mafija Yakuza se raspala.To je bilo odlicno za nas jer nam sada nista nisu mogli.Jednog dana opet smo otisli na brdo kod stare vile.Odlucili smo da pod drugim imenima se prestavljamo i da renoviramo tu vilu.Tu smo uspjeli.Vila je bila najljepsa u gradu.Medjutim mi smo se sjetili nasih tradicija iz Italije..Italija:Italija je bila drzava u kontinetnu GTA prije 1000 godina.U noj su zivjeli moji pra-pra-pra djedovi.Moj djed je imao svoj biznis koji se zvao La Cosa Nostra.Medjutim ta drzava je potonula odjednom i sve je nestalo.Ja i Proxy smo dosli do ideje da obnovimo djedovo carstvo-Poceli smo sa radom LaCosaNostra baze i biznisa.U pocetku smo imali 2 pomagaca i imali smo 3 auta.Nakon nekoliko godina,skupili smo brdo para,sto od dilanja droge sto od predprodavanja auta otmica itd itd.Odlucili smo postaviti na nasu bazu velike zidine kako nijedna banda ili mafija nas nebi mogla napast.Na zidovima su bile zice,i kad je takknes sprzi te struja.Poceli smo dobro.Doslo je 10 novih clanova u nasu mafiju.Kupili smo 3 motora i 15 auta.Posle toga da bi mogli da upadamo u druge bande i da ih pokorimo kupili smo 2 Helihoptera.Nakon nekoliko godina skupili smo mnogo para i odlucili kupiti sve novo.Sve nam je bilo bijelo.Auta,Helici,Motori i Vila sve nam je bilo bijelo.Stavili smo nove zidove sve od stubova i od zice.Ugradili smo kapiju na daljinski koja se sama pomera gore-dole.To je bila najrazvijenija mafija 1890-tih.Sve smo najbolje imali.Primili smo jos igraca i svega nas je imalo 25
1892 i napad na Yakuze:1892 godine smo se odlucili osvetiti Yakuzikoja je obnovila svoju mafiju u to vrijeme.Po novinama je pisalo'Vratili se ludi japanci' ili 'japanci pokoravaju grad'.Nama je bilo dosta njih.Pokupili smo se u 2 helica.Bilo nas je 8 u helice a jos 10 u 5 auta.Oni su cekali ispred baze svako na svoje mjesto.Mi smo upali sa helicima i usli im u kucu.Oni nisu bili spremni, mi smo ih sve poubijali.
Nakon sto smo pokorili Japance,moj brat proxy je rekao da nemamo vise mjesta u mafiji i osnovao je TEC bandu.Ispocetka ja sam mu dao pare da podigne mafiju na noge.Nakon sto se ojacao i TEC mi smo sklopili savez TEC i LCN.Sada nas se svako plasi,Policija FBI Specijalne Jedinice nam nemogu nista.Tako smo mi poceli od 0 a sada smo na vrhu.Sada smo GLAVNI!
--Maxx--
--Maxx--
Admin

Broj postova : 85
Join date : 21.02.2011
Age : 27
Lokacija : Balkan United

https://balkan-united-rp.forum.st/

[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.